57119606_414108116041115_7791053288916385792_n

Олександр Співаковський: Україна повинна мати власну Стратегію розвитку людських ресурсів держави, орієнтованої на інноваційний розвиток

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський,зазначив після Парламентських слухань на тему: «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки».

За словами депутата, вперше за 28 років незалежності України на державному рівні заговорили про збереження людського капіталу та людину як інтелектуальну цінність, про молодь, без якої ми не побудуємо майбутнє, бо саме вона визначає, яким шляхом йде наша держава і які будуть її пріоритети.

«Впевнений, молодь готова стати рушієм змін у європейській держави, де її голос буде почутий. Парламентські слухання на тему: «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки» відбулись. Більше 500 учасників-експертів з усіх регіонів України могли долучитись до обговорення у Верховній Раді України надважливої проблеми на даному етапі розвитку незалежної держави – міграції продуктивного населення за кордон.

Україна повинна мати власну Стратегію розвитку людських ресурсів держави, орієнтованої на інноваційний розвиток», – наголосив Співаковський.

Він зауважив, що голосування молоді на виборах буде важливим для прийняття необхідних і конкретних рішень.

«Тому з сьогоднішнього дня я проведу опитування, яке буде стосуватися двох питань – стипендій студентів та рівня заробітної плати вчителів. Але важливо, щоб в опитуванні взяло участь більш ніж 10 тисяч осіб. Лише тоді це стане дієвим інструментом. Я хочу, щоб голос кожного був почутий», – наголосив Співаковський.