Кінбурнська_коса_восени

Вадатурський: сьогодні маємо офіційне і безповоротне збільшення обсягу територій на Кінбурні

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Андрій Вадатурський написав на сторінці у Facebook, де повідомив, що Президент розширив межі Національного природного парку «Білобережжя Святослава», що на Миколаївщині. До складу парку входить Регіональний ландшафтний парк «Кінбурнська коса».

“Відповідний указ №137/2019 Петро Порошенко підписав 11 квітня. Згідно з ним, у постійне користування парку передаються 272,4 гектари земель. Раніше я повідомляв, що 14 листопада 2018 року рішення щодо цього ухвалив уряд. І це було продовженням ще одного рішення Кабінету міністрів щодо виділення «Білобережжю Святослава» 1,5 млн гривень на фінансування природоохоронних заходів.

В результаті, сьогодні ми маємо офіційне і безповоротне збільшення обсягу територій на Кінбурні, які будуть підлягати посиленій охороні та контрольованій рекреації. Це допоможе нам зберегти такий дивовижний куточок української землі від знищення”, – підкреслив парламентар.

За його словами, для збереження Кінбурну потрібно “покращити контрольно-пропускний облік відвідувачів парку (шляхом формування КПП, встановлення шлагбаумів, розміщення смітників та вбиралень); збільшити чисельність штатних працівників охорони парку, які контролюватимуть легальне та відповідальне перебування туристів”.

Резюмуючи, Андрій Вадатурський наголосив, що “…наша основна задача – дозволити вільний доступ до парку та створити комфортні умови для відпочинку кожному бажаючому, не зачіпаючи при цьому природний стан територій та їх жителів.

На моє переконання, необхідно докласти максимум зусиль, аби зберегти природні ареали для майбутніх поколінь. І я дякую Президентові за відповідальну позицію у такому важливому питанні…”