1

Харківщина приєдналася до екологічної акції «Посади своє дерево»

Голова Харківської ОДА, депутат обласної ради від БПП Юлія Світлична приєдналася до екологічної акції з висадки 450 дерев у Солоницівці Дергачівського району. На центральній площі населеного даного пункту має з’явитися парк.

«Ми приїхали командою для того, щоб взяти участь у вирішенні екологічного питання та посадити дерева, адже це – легені Землі. Народна мудрість говорить, що кожна людина в своєму житті має посадити дерево – цим і займаємося», – зазначила керівник області.

2

У Солоницівці висадять 450 дерев, 325 з них – на центральній площі. Серед саджанців – каштани, клени, липи, берези, ялинки, туї, глоди, а також кущі козацького ялівця.

«Погода для висаджування дерев сьогодні чудова, – прокоментувала провідний інженер лісових культур ДП «Жовтневе лісове господарство» Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Алла Терещенко. – З 1 квітня дощів не було, а зараз іде дощик. Коренева система буде рости, дерева приживуться».

4

Алла Терещенко повідомила, що кожної весни на Харківщині відбуваються дві акції – «Майбутнє лісу – у твоїх руках» та «Посади своє дерево». Вони стартували 21 березня та триватимуть до 21 квітня.