арєв

Володимир Ар’єв: Росія не отримала зміни процедури запровадження санкцій у ПАРЄ

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, Голова парламентської делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв повідомив на сторінці у Facebook.

“Резолюція ПАРЄ проголосована. Росія не отримала зміни процедури запровадження санкцій! При цьому Росія в резолюції критикується за боягузтво (подавати делегацію) та шантаж (відмову платити внесок до Ради Європи). Її закликали не боятися і не шантажувати, а виконувати зобов‘язання. Існуючий санкційний механізм залишається. Можливо, буде запроваджений додатковий, складніший. Але то вже справа майбутніх сесій”, – розповів парламентар та додав, що українська делегація зробила все можливе, щоб не допустити повернення росіян до Асамблеї.

“Делегація зробила все можливе. Хоча, головна боротьба попереду: проросійські сили відчули рухи з українського виборчого процесу, а прибічники все частіше питають – чи є їм сенс стояти за нас, якщо українці демонструють інші тенденції. Сподіваюсь, ми не дамо приводу для розчарування європейським партнерам”, – резюмував Ар’єв.

Нагадаємо, що сьогодні у ПАРЄ відбулися дебати про резолюцію, через яку проросійське лобі намагається зняти санкції та повернути російську делегацію до Асамблеї.