55916053_2254169697938906_73039187338592256_n

Роберт Горват: відтепер гірські території українських Карпат мають чітку програму свого розвитку до 2027 року

Так народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”  Роберт Горват на сторінці у Facebook прокоментував затверджену Урядом Концепцію розвитку гірських територій українських Карпат.

За словами парламентаря, відтепер гірські території Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей мають чітку програму та бачення свого розвитку до 2027 року.

“Ми говоримо про комплексний підхід до реалізації основних пріоритетних напрямків розвитку гірських регіонів: формування конкурентної економіки, розбудову транспортної, виробничої та соціальної інфраструктури, розвиток туристичного потенціалу та, звісно ж, забезпечення екологічної безпеки. Це – нові виробництва, робочі місця, можливість не виїжджати за кордон на заробітки, чисте та безпечне навколишнє середовище і, звісно, підвищення загального рівня життя та комфорту мешканців гірських територій”, – розповів народний депутат основні напрямки розвитку, які передбачені документом.

Також Горват нагадав, що неодноразово піднімав перед Урядом питання про необхідність затвердити цю Концепцію.

“Це – крок вперед до реального використання ресурсного потенціалу, котрий насправді несуть у собі гірські регіони країни…. Далі – робота над втіленням Концепції у життя”, – резюмував Роберт Горват .