84076-1_large

Сергій Алєксєєв:спокійний підрахунок голосів спростував прогнози фальсифікацій під час виборів

Перший тур виборів Президента України пройшов без прогнозованих фальсифікацій, про що свідчать спокійний підрахунок голосів та відсутність заяв кандидатів про наміри оскаржувати результати у суді. Про це заявив юридичний радник керівника виборчого штабу Петра Порошенка, народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”  Сергій Алєксєєв.

«Попри пророкування деяких кандидатів, перший тур виборів пройшов без порушень, які б могли вплинути на результат волевиявлення громадян. Підрахунок голосів також відбувається у штатному режимі, що свідчить про демократичність всього процесу. Жоден кандидат не заявив про намір оскаржувати результати», – сказав він.

Сергій Алєксєєв наголосив, що за оцінкою міжнародних спостерігачів та інституцій, вибори були конкурентними і громадянам була забезпечена можливість вільного голосування. Окремим свідченням цього, за словами Сергія Алєксєєва, став результат голосування серед військових та у в‘язницях.

«Раніше на таких специфічних дільницях провладний кандидат отримував ледь не 100% підтримки саме завдяки адмінресурсу. На цих виборах, як можна побачити з даних ЦВК, право вільного волевиявлення мали абсолютно всі громадяни України», – сказав він.

Сергій Алєксєєв відзначив, що зараз політикам, які прогнозували масові порушення та фальсифікацію результатів виборів, варто було б вибачитись за безпідставні звинувачення. Натомість, за його словами, вистачить і не нагнітати паніку та істерію перед другим туром виборів, щоб голосування та підрахунок результатів пройшли так само спокійно.