IMG-0310

Куренной: місце та час дебатів кандидатів в Президенти України регламентовано законом, а не бажання окремих претендентів

Місце, час та формат дебатів кандидатів в Президенти України регламентовано відповідним законом, а не бажання окремих претендентів на пост Глави держави.

Про це в ефірі ток-шоу “Прямий ефір” нагадав народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”  Володимир Куренной.

“У нас є стаття 62 Закону України “Про вибори Президента України”, який чітко вже дав відповідь пану Зеленському на його заклик. Чітко. В п’ятницю, тільки в п’ятницю, треба провести дебати перед повторним голосуванням, між 19 та 22-ю годиною. Організовує і проводить ці дебати суспільне телерадіомовлення, яке визначає формат і запрошує обох кандидатів без жодних передумов. Справа кандидатів – прийти у визначені суспільним мовником час і місце та дебатувати. Отже, це визначено законом України, який потрібно виконувати, якщо ми всі хочемо бути законослухняними громадянами”, – нагадав Куренной.

Водночас нардеп зауважив, що “можна ще за ініціативою штабів проводити додаткові шоу. Можна, наприклад, я вважаю, провести на стадіоні публічну здачу екзамену на знання державної мови. Бо той закон, який ми зараз розглядаємо в парламенті, який може бути прийнятий ще до другого туру, він не передбачає, що Президент України не володіє державною мовою”.

“Отже, наприклад, якщо б на стадіоні два кандидати здали не тільки медичну довідку, але й екзамен перед всіма телекамерами на знання державної мови. І тоді б розуміли, що обидва кандидата володіють цією мовою. Якщо ви хочете шоу – ви отримаєте шоу. Але єдине шоу – це вибори. Вони закінчаться і далі почнуться переговори з Путіним. Вони також на стадіоні будуть відбуватися? В мене питання: з Путіним переговори будуть на “ЦСКА”, чи де вони будуть відбуватися у майбутнього Президента?”, – резюмував політик.