55831587_2385691121454199_7379533716164444160_n

Карпунцов: маємо не помилитись у другому турі, щоб не загубити позитивні зміни

Про це на сторінці в Facebook  написав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка»  Валерій Карпунцов, аналізуючи результати першого  туру виборів Президента України.

«Всупереч міфам, що за 5 років президентства Петра Порошенка «нічого не змінилося» чи навіть «стало гірше», які тиражує російська агентура всередині нашої держави, в дійсності країна пройшла вражаючий шлях перетворень у різних галузях. І це вже факт, що за ці 5 років в Україні змінилося більше, ніж за попередні два десятиліття, і зміни ці важливі, і навіть багато з них мають, без перебільшення, історичне значення», – наголосив політик.

Також народний депутат зауважив: «Причому не варто забувати, що зміни відбувалися в умовах війни, втрати значної частини територій, економічного потенціалу та ринків збуту. І сьогодні їх подальша доля залежить від того, чи вдасться Україні після президентських виборів зберегти нинішній стратегічний курс».

«Але, щоб все загубити, що зроблено протягом останніх 5 років, достатньо зробити помилку у другому турі виборів Президента України», – підкреслив Валерій Карпунцов.