1

У селищі Донець на Харківщині відремонтували амбулаторію

Відбулось відкриття оновленого після капітального ремонту приміщення Донецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у Балаклійському районі на Харківщині. Оглянули відремонтоване приміщення амбулаторії голова фракції «БПП «Солідарність» у Балаклійській районній раді Степан Масельський та депутат Харківської обласної ради від БПП Анатолій Русецький.

У двоповерховій будівлі розміщується амбулаторія загальної практики – сімейної медицини з денним стаціонаром та поліклінічне відділення.

3

Як розповів Степан Масельський, медичну допомогу отримують близько 10 тис. жителів смт Донець та 6 сільських населених пунктів, що розташовані поруч. Медичне обслуговування здійснюють 5 сімейних лікарів, хірург, акушер-гінеколог, невропатолог, рентгенолог, стоматолог, терапевт, 2 лікаря лаборанта. У будівлі працює аптечний пункт.

Відремонтовані приміщення оснащені новими офісними меблями, замінено медичне обладнання на сучасне, що забезпечить якісне, різнопланове надання медичної допомоги мешканцям селища та навколишніх сіл.

Для надання невідкладної медичної допомоги амбулаторія забезпечена медичними препаратами та засобами, для обслуговування викликів має в своєму розпорядженні автомобіль, який був придбаний у 2018 році.

4

«Відкриття подібних медичних закладів – це досягнення не лише для громади, а й для всього району, адже жителі цих населених пунктів зможуть отримувати своєчасну кваліфіковану медичну допомогу, а медичні працівники працюватимуть в комфортних умовах. Сьогодні у нас є фінансова можливість завдяки децентралізації та підтримці Президента України Петра Порошенка розвивати наш район та покращувати умови проживання», – сказав Степан Масельський.