активісти Дніпра

Громадські активісти Дніпра закликали українців підтримати Порошенка на виборах Президента

Регіональні лідери суспільної думки, громадські активісти Дніпра закликали українців зробити раціональний вибір на президентських виборах і підтримати Петра Порошенка.

За словами Івана Дремлюги, голови Дніпропетровського обласного товариства політв’язнів та репресованих, який із 2008 року бере участь у національно-демократичному русі, у цій боротьбі за лідерство та рейтинги важливо зберегти Україну як державу. На його думку, потрібно оцінити внесок, який зробив у країну кожен із кандидатів на посаду Президента.

активісти2

«Ми, як товариство політв’язнів і репресованих, бачимо дуже великі зрушення в нашій державі. А як громадянин, скажу так – у мене чимало друзів, які вагаються, за кого голосувати. Я кажу так: давайте думати, чи не ризикуємо ми державою, кому ви будете довіряти, кому стали б підносити патрони, опинившись на передовій?», – каже Іван Дремлюга.

Голова обласного товариства політв’язнів та репресованих закликає до того, аби у виборі була раціональність. «Кожен голос не за Порошенка додає балів його конкурентам. А чи згодні на це учасники бойових дій, бійці добробатів, майданівці, волонтери? Я хотів би закликати всіх патріотів голосувати за Петра Порошенка. Це державний муж, який відтворив нашу армію, захищає нашу незалежність, має міжнародний авторитет і відкрив нам вікно в Європу», – підкреслив Іван Дремлюга.

Волонтер, меценат, довірена особа кандидата на посаду Президента Петра Порошенка по 26-му округу м. Дніпра Геннадій Бутенко нагадав про 2014 рік, коли на казначейському рахунку держави залишалося 108 тисяч гривень, армії практично не було.

«Потрібно згадати, що було з державою тоді, аби оцінити, що відбулося за останні п’ять років. Децентралізація, Томос, безвіз із ЄС, медична та пенсійна реформа, створення антикорупційних органів… На жаль, у багатьох дуже коротка пам’ять. Коли я спілкуюся із хлопцями, які воювали, вони кажуть, що не бачать іншого Президента. Це ті, хто ризикував своїм життям і відстоював Україну. Для них Петро Порошенко – людина, яка ще раз має стати главою держави. Ще є декілька днів, аби проаналізувати, що було зроблено, і прийняти правильне рішення. Звичайно, ніхто не може нав’язувати, за кого голосувати, але я ще раз закликаю усіх подумати», – зазначив Геннадій Бутенко.

Геннадій Бутенко

Сергій Ніконов, батько бійця 25-ї бригади, що загинув у ІЛ-76 у 2014 році, волонтер, голова ГО «Родинне коло загиблих героїв» згадав про те, як змінилась армія з тих часів, коли його син пішов захищати державу. Він зазначив, що родини загиблих героїв, звертаючись до команди Порошенка із різними питаннями, завжди отримували підтримку.

«Для себе я давно визначився, що голосуватиму за Петра Порошенка. Попри те, що у державі залишається багато проблем і ніхто цього не заперечує, я бачу, що ми йдемо правильним шляхом. Я вірю – чим швидше ми підемо у цивілізований світ, подалі від Росії, тим скоріше у нас будуть і нормальна цивілізована держава, і пенсії, і зарплати», – вважає Сергій Ніконов.

Сергій Ніконов2

Віталій Фоменко, волонтер, колишній боєць батальйону «Донбас», який у 2014 році став на захист держави, пережив Іловайськ та 4 місяці полону також впевнений у своєму виборі.

«Я бачив армію ще до війни, яку продавали за три гривні за кілограм на металобрухт. Дякуючи волонтерам, які з 2014 року підтримували хлопців, що пішли на фронт, а зараз завдяки державі армія відновлюється і стає сильною. За п’ять років відновити Україну не вдалося би нікому, на це потрібний тривалий час. І я віддаю свій голос, аби мої діти або онуки жили в незалежній країні, якій сусідня держава не нав’язує свою думку зі зброєю в руках на нашій території, називаючи нас братами і стріляючи в нас», – розповів він.

Віталій Фоменко додав, що коли триває війна, головнокомандувача, який не тремтить перед ворогом, якого підтримує світова спільнота, не міняють.

Щодо передвиборчої програми Петра Порошенка, як зазначив Іван Дремлюга, діючий Президент – та людина, яка має чіткий план, як далі будувати державу. Це і міжнародні стосунки, і розбудова економіки, і гуманітарна сфера. А Геннадій Бутенко нагадав, що першочерговими завданнями на наступні п’ять років Петро Порошенко вважає боротьбу із бідністю та сталий економічний розвиток.