IMG_4596

Олександр Черненко: Брехня і фейки – фол останньої надії для тих, хто втрачає рейтинги

Народний депутат, екс-голова Комітету виборців України Олександр Черненко завітав у Дніпро та поспілкувався з містянами. Він закликав українців прийти на виборчі дільниці 31 березня і віддати свої голоси за того кандидата, який демонструє реальні справи, не піддаючись на обіцянки популістів.

За його словами, попри те, що Україна проводить конкурентну виборчу кампанію, нині навколо кандидатів чимало бруду, а головним об’єктом інформаційних атак є діючий Президент.

IMG_4618

«Сьогодні і соцопитування, і букмекери дають найбільшу вірогідність перемоги Петра Порошенка. А найбільш імовірний переможець завжди стає об’єктом найбрудніших і потужних атак», – розповів Олександр Черненко.

За його словами, ця компанія показала, що «люди втомилися від негативу, компромату, і наразі соціологія показує падіння рейтингів саме тих кандидатів, які побудували свою кампанію на огульній критиці. Розповсюдженням же бруду і фейків займаються ті штаби, які не можуть запропонувати позитивний порядок денний. І в хід іде останній аргумент – звинувачення, брехня. Якщо порівняти, то у футболі є такий термін – фол останньої надії», – зазначив народний депутат.

Натомість діючий глава держави і кандидат на пост Президента Петро Порошенко будує кампанію, говорячи про досягнення, які були за п’ять років його каденції. Як каже Олександр Черненко, вони очевидні. Це – децентралізація, посилення обороноздатності країни, гуманітарні питання, підтримка міжнародної спільноти.

За словами народного депутата, завдання номер один для Петра Порошенка на наступні п’ять років – економічне зростання та боротьба з бідністю.

IMG_4636

«За ці роки вдалося стабілізувати державу, відбулись позитивні реформи. І Президент про все це говорить – де взяти кошти, яким чином, у той час як опоненти обіцяють, не говорячи, як будуть цього досягати», – говорить він.

Олександр Черненко також нагадав, що 31 березня українці обиратимуть не віртуального президента, не красивого персонажа, а верховного головнокомандувача, главу держави, яка перебуває в умовах війни.