2019-02-09-AE__2811-resized

Оксана Білозір: Порошенку потрібно дати можливість доробити реформи, які ведуть Україну до європейського майбутнього

Про це на сторінці в Facebook написала народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Оксана Білозір після візиту на Полтавщину.

«Моє місце там, де є відновлення державності Україна і де країна Україна, як ідентична держава, буде пошанована . Саме нині ці позиція, як і п’ять років тому, є і залишається у програмі Президента України Петра Порошенка.

Це потужна армія, яка готова захищати Україну і яка, за неймовірно короткий проміжок часу, увійшла в 10-ку кращих армій Європи.

Це моя пошанована українська мова, яка ніколи не була затребувана та проігнорована. І це одна із найбільших заслуг українського Президента Петра Порошенка. Саме він визначив це пріоритетом, саме в його виборчій кампанії ми бачимо це, як один із потужних посилів для суспільства.

Це віра… Бо ми не просто повернули собі незалежну церкву – ми вийшли з духовного рабства. В це мало хто вірив і це відбулося на межі неможливого. І Президент Петро Порошенко це зробив», – відзначила Білозір.

Депутат вважає, що Президенту України Петру Порошенку потрібно довести усе те, що довкола нього сьогодні об’єднано і пульсує, а це і європейська політика, і світова політика в ім’я державності України.

«Потрібно дати можливість це доробити й допрацювати. І саме в Президентові Петрі Порошенкові я бачу велике українське майбутнє», – підкреслила Білозір.