5

Вадатурський: зареєстровано законопроект щодо цільового фінансування ремонту комунальних доріг з урахуванням інтересів громад

Про це на сторінці в Facebook написав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Андрій Вадатурський.

«Зареєстровано проект закону №10186 про цільове фінансування ремонту комунальних доріг з урахуванням інтересів громад. Цей документ має, по-перше, ліквідувати ручний розподіл коштів на ремонт місцевих та комунальних доріг/вулиць; по-друге, надати можливість розпорядникам витрачати гроші Дорожнього фонду на розвиток потужностей дорожніх господарств», – підкреслив парламентар.

Цим документом передбачається  на автомобільні дороги загального користування місцевого значення спрямовувати не 31,5% коштів, а 19,2% (з них 5% – на придбання техніки за рішеннями ОДА). Решту у 12,43% виділяти на ремонт вулиць і доріг комунальної власності (з них 5% – на придбання техніки за рішеннями виконкомів).

Народний депутат також наголосив, що проект був розроблений разом зі спеціалістами з Всеукраїнська дорожня Асоціація Асоціація об’єднаних територіальних громад Асоціація міст України.

«Дякую всім, хто долучився. Тепер сподіваюся на його оперативний розгляд і підтримку в парламенті», – резюмував політик.