965F2D79-07CB-4AE5-B3AF-94F3F0422346

Сергій Хлань: СБУ має з’ясувати, звідки в «Нацкорпусу» гроші на влаштування перфоменсів по всій Україні

Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Хлань заявив в ефірі телеканалу «Прямий», коментуючи акції «Національного корпусу» по всій Україні.

Депутат припустив, що «Національний корпус» мав би підтримати Президента України Петра Порошенка в місті Полтаві, де він звільнив Валерія Головка з посади голови Полтавської обласної державної адміністрації, який замішаний в корупції.

«Нацкорпус» мав би підтримати громаду міста Полтави, яка відсторонила мера Олександра Мамая, який замішаний в корупції, який розповідає, що домовився в суді, і в найближчий час буде поновлений на посаді. Це так само корупція. Я думаю, що «Національний корпус» міг би стати на сторону державності. В нас є і добрі речі.

Є, звичайно, питання до оборони щодо корупції в «Укроборонпромі». Будемо це розслідувати. Глава держави відреагував адекватно до цих можливих злочинів в обороні. А сьогодні треба було підтримати Главу держави в Полтаві», – зауважив Хлань.

Депутат вважає, що так звані акції «Нацкорупу» проводяться за великі кошти і правоохоронці мають з’ясувати їх походження.

«Національний корпус» каже, що в них немає коштів на те, щоб ходити на ефіри, але в них є гроші на те, щоб робити такі перфоменси. Добре озброєні, одягнені, треновані хлопці. Я сьогодні на власні очі бачив, як вони підвозились досить таки комфортними автобусами до центру міста. В них гроші є, щоб курсувати країною за Президентом, для того, щоб перешкоджати зустрічам, робочим поїздкам. В мене питання, хто їх фінансує і для чого? Це політична заангажованість. Хтось платить гроші, і великі гроші,  для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні, щоб вдарити по іміджу діючого Президента. Тому, Служба безпеки України має з’ясувати походження фінансування цієї партії «Нацкорпусу». Звідки йдуть ці кошти, хто фінансує це угрупування? Будь-якому мілітаризованому угрупуванню не має бути місця, окрім державного, на теренах країни. Мілітаризовані частини мають бути державними – це є поліція, Національна гвардія, військові сили України», – нагадав Сергій Хлань.