1

Віктор Коваленко: У 2018 році мешканцям Харківщини надали матеріальну допомогу на суму 46,5 мільйонів гривень

Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова фракції «БПП «Солідарність» Віктор Коваленко провів особистий прийом громадян у Будинку рад.

Значна кількість звернень громадян стосувалася необхідності отримання матеріальної допомоги на лікування онкозахворювань, проведення операцій із заміни суглобів й інших видів оперативного втручання, реабілітацію.

3

Усі питання, з якими прийшли відвідувачі на сьогоднішній прийом до Віктора Коваленка, було взято на його особистий контроль.

За словами Віктора Коваленка, протягом 2018 року комісія з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації, розглянула 6838 звернень та надала матеріальну допомогу на суму 46,5 млн грн.

4

«У зв’язку зі збільшенням кількості звернень від громадян, які у 80% пов’язані з необхідністю лікування тяжких захворювань, таких як онкологія, з цього року утричі зросло фінансування обласної програми «Здоров’я Слобожанщини», – підкреслив перший заступник голови облради.

Так, на забезпечення лікарськими засобами хворих, які страждають на онкологічну патологію, для проведення хіміотерапії у 2019 році програмою «Здоров’я Слобожанщини» передбачено 260 млн грн. Окрім того, на забезпечення онкохворих сучасними методами діагностики на базі закладів охорони здоров’я передбачається 25 млн грн», – підсумував Віктор Коваленко.