герасимов

Артур Герасимов: в сесійній залі відбувається професійна дискусія мовного законопроекту

Про це в коментарі журналістам наголосив Голова фракції  Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов.

«Ключове питання в законі про мову не коли завершиться його розгляд, а чи буде він прийнятий чи не буде. І тут мушу вкотре наголосити, що чітка позиція і Президента України, і фракції БПП, що цей закон має бути проголосований в парламенті»,- наголосив народний депутат.

«Але, наразі, ми бачимо, що в залі відбувається професійна дискусія, адже дискусію ведуть, дійсно, ті, хто детально і ретельно вивчив цей законопроект в своєму секторі. Наприклад, зараз проговорюються всі деталі, які стосуються освіти. Також відбувалась дискусія щодо наглядових рад державних підприємств. І ця дискусія є важливою, адже це одночасне і доопрацювання цього законопроекту. Зокрема, у фракції БПП створена робоча група, яку очолила народний депутат Оксана Білозір, яка під час дискусій в сесійній залі збирає всі думки, об`єднує їх і виводить на ті позиції, які в день фінального голосування найефективніше робитимуть цей закон»,- підкреслив Артур Герасимов.

Народний депутат зазначив, що він вітає такий формат, такі дискусії, адже саме такий підхід дає можливість вийти на компромісний, правильний, об’єднуючий і ефективний документ.

«Єдине, що нас засмучує, то це невиправдані перерви, якими намагаються перервати розгляд законопроекту, і іноді образливі виступи народних депутатів», – додав Артур Герасимов.