курячий

Юлія Тимошенко з особистих політичних причин намагається заблокувати ріст соціального забезпечення громадян – Курячий

До нас звертається дуже велика кількість людей з проханням прокоментувати і надати оцінку заяві Юлії Тимошенко, яка виступила проти монетизації субсидій та індексації пенсій, які вже отримують мільйони українців. Про це, з трибуни Верховної Ради, заявив заступник Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Максим Курячий.

Він також наголосив, що громадяни шоковані подібними заявами і діями Юлії Тимошенко.

“Люди дуже добре пам’ятають, як у 2009 році Прем’єр Тимошенко витратила дуже багато часу, зусиль і грошей на рекламу своїх досягнень у перерахунку пенсій. Реклами було більше, аніж пенсій”, – наголосив Максим Курячий.

Він також нагадав, що у листопаді-грудні 2009 року, за кілька місяців до президентських виборів, Юлія Тимошенко нібито підняла пенсії.

“Юлія Володимирівна нібито ощасливила пенсіонерів, додваши їм від 60 копійок аж до 30 гривень. Тому не Тимошенко коментувати сьогоднішню ініціативу Уряду. Зараз відбувається зріст пенсій на сотні і тисячі гривень”, – підкреслив заступник Голови фракції.

“Зі своїх власних, політичних і особистих причин Тимошенко намагається заблокувати рішення про виплати соціально вразливим пенсіонерам заради досягнення влади. Позаздрити рішенню, за яким пенсіонери отримують пенсії – це не по людськи”, – наголосив Максим Курячий.

Він також підкреслив, що політична боротьба – це конкуренція, але не за рахунок людських інтересів і прав.

“Юліє Володимирівно, не беріть в заручники тих, хто потребує цієї підтримки і турботи”, – закликав парламентар.

Максим Курячий також нагадав, що у 2009 році Уряд Тимошенко виступив проти закону про підвищення соціальних стандартів.

“Саме Уряд Тимошенко демонстративно не хотів виконувати рішення про підвищення мінімальної зарплатні тільки тому, що закон запропонував Президент”, – сказав Максим Курячий.

Саме таке лицемірство Тимошенко, на переконання народного депутата, стало причиною того, що вона програла президентські вибори 2010 року. “І внаслідок цього, владу захопив Янукович”, – додав Курячий.

“Якщо не лицемірством, то як по іншому назвати нещодавню приязну розмову з олігархом Коломойським тієї, хто у своїй виборчій програмі обіцяє зламати кланово-олігархічну систему?!”, – наголосив заступник Голови фракції.

Максим Курячий переконаний, що в союзі з олігархом можна тільки посилити олігархічну систему.

“Ви з олігархом зібралися ламати олігархічну систему?! З ним її можна тільки відновити і розвинути”, – сказав парламентар.

Максим Курячий також звернувся до пенсіонерів: “Шановні друзі, шановні українці, ви отримували і будете отримувати індексацію пенсій та законні виплати. І монетизація сусбидій обов’язково відбудеться. Власне, вона вже відбуваєтсья, бо монетизацію вимагає ухвалений Верховною Радою закон”.

“Люди чекають на позитивні зміни, і протистояти цьому можуть лише явні або приховані вороги України”, – сказав на завершення Максим Курячий.