карпунцов

Карпунцов: робота ТСК щодо нападів на активістів може бути продовжена, оскільки не проведено засідання в Сєвєродонецьку по вбивству Самарського

Про це член Тимчасової слідчої комісії ВРУ для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Валерій Карпунцов заявив в коментарі журналістам після засідання комісії.

«Сьогодні, на засіданні ТСК, Генеральний прокурор виразив своє обурення щодо того, що з Мангера зняли електронний браслет. Мангер є одним з фігурантом цього розслідування і недопустимо відпускати під заставу людину, яка, на думку слідства,  вважається підозрюваним», – сказав Карпунцов.

Крім того, депутат розповів, що під час сьогоднішнього засідання ТСК були з’ясовані ті моменти, які необхідні слідству, щоб ефективніше розслідувати справу.

«Ця інформація буде відображена в звіті. Представники правоохоронних органів зазначили, що саме їм заважає для розслідування: чи зробити експертизу, чи затримати підозрюваного. Ці всі речі сьогодні були з’ясовані», – сказав Карпунцов.

Він також припустив, що робота ТСК може бути продовжена, оскільки члени комісії не провели засідання в Сєвєродонецьку.

«Ми можемо продовжити роботу ТСК, бо є окремі незакінчені справи, наприклад, ми ще не зробили виїзне засідання по Самарському (депутат Сергій Самарський – ред.). В нас запланований виїзд в Сєвєродонецьк в квітні», – розповів Карпунцов.