2019-03-14-003-AE__5270-resized

Вінник: за часів прем’єрства Юлії Тимошенко військова техніка розпродавалась у 35 разів дешевше за ринкову вартість

Про це, після засіданні Тимчасової слідчої комісї Верховної ради щодо корупції в оборонному секторі, наголосив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Голова комісії  Іван Вінник.

«ТСК дослідила кілька схем за часів урядів Єханурова , Тимошенко та міністра Гриценка. Спочатку ми досліджували реалізацію військової техніки за заниженими цінами, необґрунтоване переведення війської техніки в статус надлишкової, тощо…. Сьогодні на ТСК ми розглядали 2009 – 2010 роки, а саме, Постанову 1135, прийняту Урядом Тимошенко, яка дозволила розраховуватися військовою технікою за ремонт війської техніки… Ми отримала конкретний наряд ремонту бойових Міг – 29, коли за один літак розраховувалися 3 літаками»,- зауважив політик.

« За часів прем’єрства Юлії Тимошенко, військова техніка розпродавалась навіть у 35 разів дешевше за ринкову вартість. Постанову 1135, яка дозволяла так зловживати в оборонному секторі, підписувала тодішній прем’єр Тимошенко», – заявив Вінник.

«По цій схемі було розкрадено шалену кількість військової техніки. Потім ця Постанова була скасована, маємо дослідити чому її скасували. Я не здивуюся, що потім була вигадана нова схема. Якщо це так, ми обов’язко про це також повідомимо суспільство. Адже якісний аналіз нашої історії, нашого минулого дозволить нам не повторювати ці помилки в майбутньому»,- додав Іван Вінник.