шверк

Шверк: найбільша кількість поправок до закону про мову – від фракції «Опозиційний блок», для яких цей закон є подразником

Про це у коментарі журналістам у  Верховній Раді заявив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», член Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Григорій Шверк, коментуючи розгляд проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної, реєстр. №5670-д.

«Найбільша кількість поправок від фракції «Опозиційний блок». Для них закон про українську мову є подразником, і тому вони зробили велику кількість правок, десь 80%. Чи мають вони на це право? За регламентом, так! Кожен депутат може поставити на підтвердження поправки і взяти участь в обговоренні», – сказав Шверк.

Він також зазначив, що поправки, які особливо не впливають на закон про мову, відхиляються, а ті, які є дійсно важливими, будуть проголосовані перед остаточним голосуванням в Раді.

«В кінці ми прийдемо до ситуації, коли поправки, які є важливими, перед остаточним голосуванням поставляться на підтвердження», – відзначив Шверк.