вінник

Іван Вінник: винні за нанесення збитків армії мають бути покарані

Про це, на брифінгу у парламенті, заявив Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання у Збройних Силах України та обороноздатності держави в період з 2004 по 2017 рік, а також оприлюднених у ЗМІ фактів зловживань щодо закупівлі запчастин, комплектуючих та обладнання для підприємств Державного концерну «Укроборонпром» Іван Вінник.

«На розширеному засіданні ТСК щодо розкрадань в армії члени комісії і українці могли дати оцінку тим проблемам, які наразі існують в частині встановлення відповідності данних журналістського розслідування реальному стану справ правовідносин окремих суб’єктів з концерном «Укроборонпром»,- зазначив Голова комісії та додав, що для комісії важливо було зрозуміти чи мають такі правовідносини ознаки корупційних, чи все-таки постачання запасних частин було обґрунтуваним.

2019-03-14-001-AE__5088-resized

«Наразі, з числа офіційних осіб, які вчинили правопорушення по відношенню до Державного концерну «Укроборонпром», здійснюючи постачання запасних частин, вже здійснені відповідні процесуальні дії: є затримані, є обвинувачені, є оголошення підозр в несплаті податків, є оголошення підозри у фіктивному підприємництві..», – повідомив народний депутат.

Також політик повідомив, що від НАБУ члени ТСК почули, що закінчується провадження щодо розкрадань, які могли вчинити окремі посадові особи.

Резюмуючи, Голова ТСК зауважив: «У нас є підстави вважати, що найближчим часом суспільство отримає повноцінну інформацію, справедливість і розуміння ситуації. І винні будуть покарані за нанесення збитків державі»,- наголосив Іван Вінник.