014-2019-02-20-AE__4782-full

Ігор Кононенко: у Виборчому кодексі,який Верховна Рада ухвалила у першому читанні, закладена система регіональних списків

Про це  Перший заступник Голови фракції Партії  «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко  заявив в інтерв’ю виданню «Грушевського,5» .

«По Виборчому кодексу, який Верховна Рада ухвалила у першому читанні, рішення фракції ще нема, бо незрозуміло, якою буде редакція до другого читання. Проте, я особисто за нього не голосував і голосувати не буду. Там закладена система регіональних списків», – говорить Ігор Кононенко.

В умовах війни, за його словами, регіональні списки – це одразу ж регіональні партії, які почнуть підіймати питання федералізації.

«І тут ми зробимо впевнений крок, на кшталт колишньої Югославії, який може призвести до розвалу держави. Я не хочу бути людиною, яка своїм голосом зруйнує країну. Але я можу зрозуміти депутатів, які бігають і розповідають, що нам потрібен тільки такий Виборчий кодекс з регіональними списками, бо по-іншому вони просто не повернуться в парламент. В цьому Кодексі, до речі, хочуть знизити і прохідний бар’єр до 2%, щоб ці депутати вже точно обралися», – підкреслив Ігор Кононенко.