unnamed

Президент України Петро Порошенко вимагає термінового розслідування оприлюднених фактів про нібито зловживання в “оборонці” – Артур Герасимов

За журналістським розслідуванням по “оборонці” стоїть імідж оновленої української армії і саме тому Президент України Петро Порошенко вимагає його термінового розслідування. Про це в ефірі програми “Свобода слова” заявив Голова фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов.

Він також наголосив, що розслідувати починати треба вже сьогодні. “Де НАБУ, де Ситник?! Порошенко діяв як сильний політичний лідер, тому що було звільнено Гладковського і відразу пішло звернення до НАБУ”, – сказав Голова фракції в ефірі телеканалу ICTV.

На переконання Артура Герасимова, звільнення Гладковського не можна визнавати, ані як визнання провини, ані визнанням того, що журналістське розслідування є “фейком”. Водночас, він наголосив, що розслідування має проводити НАБУ, бо йому довіряють люди і воно нікому непідконтрольне. “Тому НАБУ має провести термінове розслідування, бо суспільство має знати правду”, – додав Голова фракції.

Артур Герасимов також звернув увагу на те, що жоден представник із попередньої влади не звільняв з посад підозрюваних осіб.

“Вони завжди захищали своїх до останнього. Тимошенко навіть зараз захищає Мангера,  як колись захищала Лозинського”, – зазначив парламентар.

Артур Герасимов наголосив, що чітка позиція Президента України полягає у тому, що армія є найвищою цінністю держави. “Тому, хто крав на армії – буде сидіти в тюрмі. Жодні посади і жодні чини його не врятують!”, – підкреслив Голова фракції.

Він також наголосив, що під час виборчої кампанії б’ють саме по відновленій армії: “Яка є нарешті в країні. І я ненавиджу гадів, які займаються політиканством на державі і політиканством на наших успіхах. І найбільше займаються критикою і політиканством ті, хто цю армію розкрадав і розвалював. І нападають на того, хто цю армію відновив”.

Також Голова фракції БПП звернув увагу на те, що Президент Петро Порошенко витратив 500 мільйонів грн. власних заощаджень на відновлення української армії.

“Наприклад,  на відновлення мережі ПВО навколо Києва, яку ці “чесні” персонажі розвалили і розікрали. Тимчасова слідча Комісія Верховної Ради довела причетність “чесного товариша” Гриценка до розкрадання армії в урядах Тимошенко, Януковича і ще п’ять років, коли він був керівником парламентського Комітету з питань Нацбезпеки та оборони”, – сказав Артур Герасимов.