заява солідарність

ЗАЯВА фракції Партії «Блок Петра Порошенка» щодо проявів цензури на загальнонаціональному телебаченні

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» вимагає допустити народного депутата Артура Герасимова до участі в сьогоднішньому ефірі ток-шоу «Право на владу» або офіційно визнати цензуру на 1+1 та відмову від «незручного» для гостей студії спікера!

Телеканал спочатку запросив Артура Герасимова до участі в ефірі та проанонсував його участь у ток-шоу. Запрошення представника Президента України Артура Герасимова у соціальних мережах підтвердила і ведуча програми Наталія Мосейчук. Однак редакція вирішила виключити Артура Герасимова зі списку запрошених гостей.

Особливо обурює факт, що попередній анонс програми прозвучав не від редакції програми, а від Юлії Тимошенко, яка, як виявилося, чітко володіє темою та нюансами задовго до майбутнього ефіру.

Ситуація, що склалась довкола ефіру, чітко доводить страх певних кандидатів перед серйозною політичною дискусією, де головна зброя – це правдиві факти, а не популізм і жарти, що принижують гідність українського народу!

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» заявляє, що ток-шоу «Право на владу» перетворилося на інформаційного кілера за викликом  в олігарха Ігоря Коломойського

Вимагаємо від редакції проекту «Право на владу» дотримуватись журналістських стандартів, зокрема щодо об’єктивності і неупередженості. У період брудної передвиборчої кампанії саме журналісти загальнонаціонального телеканалу повинні захищати суспільство від ганебних маніпуляцій, а не ставати співучасниками цього злочину перед суспільством !

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers