луценко

Луценко: Президент України невідкладно подасть законопроект щодо повернення статті про незаконне збагачення в Кримінальний кодекс

Про це Представник Президента України у ВР, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко заявила в кулуарах парламенту.

За її словами, Президент України обурений таким рішенням КС щодо визнання неконституційною статтю 368-2 КК, яка передбачає покарання за незаконне збагачення.

«Тим більше, що завдяки реформі Президента Порошенка, були створені відповідні правоохоронні органи, які борються з корупцією. За ініціативи Президента був створений Антикорупційний суд, а також система антикорупційних органів. Тому Президентом  найближчим часом буде подано законопроект, який буде визначений, як невідкладний, щодо повернення статті про незаконне збагачення в Кримінальний кодекс. В законі буде виписана стаття, як корупційне діяння, а також кримінальна відповідальність за корупційні злочини», – сказала Луценко.

Вона також зазначила, що в законопроекті Президента України будуть враховані зауваження Конституційного суду.

«Стаття буде повернута до Кримінального кодексу і відповідатиме українській Конституції. Ніхто не уникне покарання за корупційне діяння», – підкреслила Луценко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers