law2

Фракція БПП ініціює законопроект щодо повернення статті про незаконне збагачення в Кримінальний кодекс – Гончаренко

Про це з парламентської трибуни заявив заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка», народний депутат України Олексій Гончаренко , коментуючи рішення Конституційного суду щодо визнання неконституційною статтю 368-2 КК, яка передбачає покарання за незаконне збагачення.

«Конституційний суд відмінив статтю про незаконне збагачення. Я хочу сказати від імені фракції БПП, що ми дуже шкодуємо щодо цього рішення. Ми вважаємо, що воно негайно має бути змінено.

Ми пропонуємо колегам доєднатися до написання законопроекту, який дозволить нам повернути статтю про незаконне збагачення в Кримінальний кодекс. Щоб ті, хто каже, що в них нічого немає, наприклад лідерка однієї фракції, понесли відповідальність за законом. Прошу доєднатись до фракції БПП і разом терміново підготувати законопроект і прийняти цей закон», – сказав Гончаренко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers