2019-02-26-005-AE__7493-resized

Ініціатором дискредитації Сергія Березенка є Юлія Тимошенко

Сьогодні Національна поліція підтвердила, що порушником чи організатором якихось таємних чорних схем мене назвала тільки одна людина – Юлія Володимирівна Тимошенко.

Про це, журналістам, в кулуарах Верховної Ради, заявив заступник Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко.

Він повідомив, що вчора фракція БПП направила до МВС та Національної поліції звернення, в якому просила дати офіційну відповідь щодо правового статусу в кримінальних провадженнях народного депутата Сергія Березенка.

За його словами, фактичним замовником кампанії з його дискредитації є Юлія Тимошенко.

“На підставі звернення народного депутата України Тимошенко Ю.В., 06 лютого 2019 року, слідчими НПУ внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо можливого вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 160 КК (Підкуп виборця, учасника референдуму) України. У показаннях заявника викладені факти щодо можливої причетності до вчинення кримінального правопорушення народного депутата України Березенка С.І.”, – процитував відповідь Голови НПУ С.М. Князєва  Сергій Березенко.

2019-02-26-001-AE__7356-resized

Він також повідомив, що НПУ визнає, що він не має ніякого процесуального статусу у провадженні щодо підкупу виборців.

“На цей час жодній особі про підозру в учиненні кримінального правопорушення не повідомлялося. Процесуальний статус народного депутата України Березенка С.І. в зазначеному кримінальному провадженні не визначено”, – процитував відповідь Голови НПУ Сергій Березенко.

На його переконання, буде ще дуже багато провокацій і бруду, який буде литися на на команду лідера перегонів Порошенка Петра Олексійовича.

“Юлія Тимошенко розуміє, що їхні шанси виграти вибори є мізерними. Тому єдиний спосіб, який вони вважають ефективним – це почати широкомасштабну акцію з дискредитації лідера перегонів. Нічого не вийде. Люди розберуться, де правда, а де брехня. Не даремно Юлія Тимошенко є лідером рейтингів неправдивих політиків», – наголосив Сергій Березенко.

2019-02-26-002-AE__7357-resized

 

Заступник Голови фракції також додав, що фракція оцінює цей лист як спростування і готова до ефективної співпраці в стінах парламенту.