B3D398A1-9C3B-4EF5-AC18-EDDBBE5EF585_cx0_cy7_cw0_w1023_r1_s

Артюшенко: завдяки кожному учаснику Революції Гідності, ми вже п’ять років не сходимо з обраного курсу на розвиток

Про це, на своїй сторінці у Facebook, написав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко, вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні.

«Події, які відбувалися з листопада 2013 року, змусили затамувати подих кожного українця. Це була героїчна боротьба, сповнена великою людською відвагою, силою духу і стійкістю, та найцінніше – самопожертвою для кращого майбутнього своєї країни.

Справедлива боротьба за право жити у вільній, європейській, демократичній державі обернулася для патріотів втраченими життями, скаліченими душами і тілами. В угоду Кремлю злочинна влада вбивала кращих синів України, але і цим нас не зломили.

Боротьба Героїв була не даремною, адже вони продемонстрували всьому світові, що українська нація – нескорена і вільна!», – наголосив Артюшенко.

Депутат також зауважив, що багато тих, хто стояв на Майдані, сьогодні продовжують захищати наші кордони від російських окупантів на сході країни.

«Завдяки їм, завдяки кожному учаснику Революції Гідності, ми вже п’ять років не сходимо з обраного курсу на розвиток.

Символічно, що саме напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, Президент Петро Порошенко своїм підписом остаточно закріпив курс на ЄС та НАТО в Конституції України. Всупереч Кремлю і його посіпакам ми продовжимо виконувати волю українського народу.

Бо жоден ворог не змусить нас відмовитись від своїх ідеалів. Бо жодна крапля української крові не буде пролита даремно», – наголосив Ігор Артюшенко.