630_360_1455954230-2928

Третьяков: маємо вдосконалювати законодавство, яке захищає інтереси членів сімей Героїв Небесної Сотні та постраждалих під час Революції Гідності

Про це на сторінці в Facebook зауважив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Голова Комітету у справах ветеранів та людей з інвалідністю Олександр Третьяков.

«Щоразу важко підбирати слова в цей день, 20 лютого. Бо дуже багато спогадів, які повертають на 5 років назад – у дні, коли на Майдані вже відспівували загиблих, а злочинець і державний зрадник ще сидів у своєму Межигір’ї. Ці спогади, мабуть, спільні, бо не знаю таких, у кого зовсім стерлася пам’ять та стало байдуже. Хіба що окрім вічних ворогів України, як зовнішніх, так і внутрішніх»,- написав політик.

Олександр Третьяков зазначив, що феномен і трагізм цього дня вплинув на багато речей – дав поштовх і приклад тим, хто пішов захищати країну на Сході, глибоко засів у свідомості, відгукнувся в мистецтві – кіно, книгах, картинах та піснях.

«Врешті, показав, що українці здатні до самопожертви заради вищої цілі, бо ніколи не погодяться з роллю жертви», – додав він.

Також народний депутат зазначив: «Після Революції Гідності ми з колегами по Комітету тісно співпрацювали з організаторами Ініціативної групи постраждалих та поранених на Майдані та іншими громадськими активістами. В результаті, з нуля з’явилося законодавство, яке захищає інтереси членів сімей Героїв Небесної Сотні та постраждалих під час революції. Зараз вони користуються правами і пільгами, які мають ветерани війни та члени їхніх сімей, та знаходяться під захистом новоствореного Міністерства у справах ветеранів. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб пам’ять про Героїв була гідно вшанована, а спроби цю пам’ять сплюндрувати – суворо покарані».

«Це те, що мала зробити і зробила держава. Хоча головного вона зробити не може – до життя наших Героїв, які загинули, щоб Україна продовжувала існувати, на жаль, не повернеш…», – резюмував Олександр Третьяков.