Юринець

Юринець: на п’ятому році після Майдану, дебати в Генасамблеї ООН, присвячені Україні, є вкрай важливими

Про це в ексклюзивному коментарі телеканалу “Прямий” заявила народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” , Голова парламентської делегації в  Парламентській Асамблеї НАТО Оксана Юринець.

За її словами, тиждень тому Росія намагалася завуалювати дебати в Генасамблеї ООН якимось іншими подіями, іншими заходами, але їй це не вдалося

“Це дуже важливий захід. Він має великий символізм. Я вважаю, що на п’ятому році після Майдану, сьогодні  дебати, які присвячені Україні,  є вкрай важливими. Скажу відверто, що тиждень тому Росія намагалася завуалювати якимись іншими подіями, іншими заходами… Їй це не вдалося. І я вважаю, що ті зустрічі, які заплановані для Президента на найвищому рівні, говорять самі за себе”, – сказала Юринець.

За її словами, і спілкування щодо зустрічі з  Генеральним секретарем, і дебати будуть піднімати ряд екологічних, гуманітарних, безпекових питань.

“Тобто питання, які несуть загрозу великій частині цивілізованого світу. Думаю, що це дуже важливий захід, наступна сходинка, яку проходить кожного разу Президент України в своїй дипломатії. Вона дає багато результатів. Тому що насправді ми маємо можливість говорити відверто. І ці події, які сьогодні відбуваються і в Україні, і за її межами, і в Європі, і в США, це  цілий спектр подій привернення уваги до України. І, звичайно, вирішення ряду питань, які є сьогодні дуже нагальними і важливими до вирішення”, – додала Оксана Юринець.