гринів

Гринів: Президента обирає народ, тому він, в першу чергу, має бути самовисуванцем

Таку думку в ефірі телеканалу “Прямий” в ток-шоу “Ехо України” висловив народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, керівник виборчої кампанії кандидата в Президенти Петра Порошенка  Ігор Гринів.

За його словами, Петро Порошенко йде на вибори як самовисуванець, тому що він не є висуванцем політичної партії і не повинен виконувати волю політичної партії, а він повинен об’єднати весь народ.

“На сьогоднішній день є дійсно 44 кандидати. І чим ближче до виборів, то приходить розуміння спільне, що кандидатів дійсно багато, а президент – один. Людина, яка здатна виконувати ці повноваження ефективно, повноцінно і професійно, насправді є одна”, – розповів Гринів.

За його словами, це другий термін Президента, і перший раз він також йшов як самовисуванець.

“Тобто, насправді це не є щось нове. Для того, щоб правильно зрозуміти це, я думаю, всі повинні також задуматися на тими функціями і тими задачами, і принципом організації влади в країні, яка є. Президент обирається всім народом, парламент обирається політичними партіями, уряд обирається коаліційними домовленостями між цими політичними партіями.

.Президента обирає народ Він не є висуванець цієї політичної партії і не повинен виконувати волю цієї політичної партії, а він повинен об’єднати весь народ. Тому, виходячи з цієї логіки, звичайно, президенти повинні, на мою думку, бути в першу чергу самовисуванцями. Це не двопартійна система, як, наприклад, є у США, або це не канцлерська республіка, яка комусь там сниться. В Україні існує певна форма управління, яка включає президентську владу, коли його обирає весь народ. І це є президент всього народу”, – наголосив Ігор Гринів.