52684447_2219069574796492_8665195235208331264_n

Олександр Домбровський: співпраця з партнерами з Великої Британії важлива для проведення реформ в енергетичному секторі України

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський, разом з народним депутатом БПП Ольгою Бєльковою, зустрілися з представником Фонду належного врядування (програма уряду Великобританії) Кіраном Джонсом.

«Спільні заходи Комітету з ПЕК та Фонду належного врядування – це потужна публічна платформа для професійних та політичних дискусій щодо енергетичних реформ в Україні та найбільш конкурентний антикорупційний майданчик для обговорення питань енергетики, де немає жодних табу для полеміки. Крім того, це постійно діючий ефективний інструмент співпраці.

Щиро дякую нашим британським партнерам із Фонду належного врядування та Посольству Великої Британії за підтримку в реформуванні енергетичного сектору України та можливість вивчення найкращого досвіду Великої Британії», – написав на своїй сторінці в Facebook Олександр Домбровський.

Він також нагадав, що Фонд належного врядування займається підтримкою реформ в Україні: поліпшенням бізнес-клімату, подоланням корупції, допомагає у реформування судів й основних секторів економіки, зокрема, банківського та енергетичного.