17664246_303

Ірина Геращенко: колись ОБСЄ буде соромно за свої подвійні стандарти

Про це Перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко написала на сторінці в Facebook, коментуючи повідомлення МЗС РФ про те, що Росія направить своїх кандидатів до складу короткострокової місії Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ в Україні, відповідно до отриманого 12 лютого запрошення.

«Коли ЄС , США чи UK відмовляють комусь в візі, візові центри не дають жодних пояснень. Кожна країна керується виключно своїми національними інтересами, вирішуючи, кого пускати, а кого ні на свою територію. Ніяких російських спостерігачів на наших президентських і парламентських виборах в ніяких міжнародних місіях в Україні не буде»,- наголосила політик.

Геращенко зазначила: «Це наше суверенне право – захищати Україну від представників країни – агресора, від тих, хто підтримує війну на Донбасі і крадіжку Криму, хто бреше, що « нас там нет».

«Росіяни не можуть спостерігати за українськими виборами доти, доки РФ не віддасть нам Крим і Донбас, не звільнить наших заручників і військовополонених, не забере свою зброю і техніку і не піде геть», – додала вона.

Перший заступник Голови ВРУ висловила глибоке занепокоєння, що в офіційному звіті БДІПЛ ОБСЄ щодо моніторингу президентських і думських виборів в РФ немає жодного слова про фальсифікацію цих виборів в Криму, де насильно паспортизують українців і де окупанти проводять псевдовибори на вкрадених територіях .

Також вона долала: «Й колись ОБСЄ буде соромно за ці подвійні стандарти. А Україна сьогодні допомагає ООН, РЄ, ОБСЄ і іншим міжнародним організаціям не боятися й не забувати про власні принципи і статути».