1Н

Андрій Лопушанський зустрівся з громадами сіл Турківського району

Народний депутат від БПП Андрій Лопушанський зустрівся з громадами сіл Верхня та Нижня Яблунька Турківського району, що на Львівщині. Він прозвітував про свою роботу за 2018 рік перед місцевою громадою.

“Одне із найважливіших завдань на поточний рік – відкриття на українсько-польському кордоні пункту пропуску Лопушанка – Міхновець, яке погоджено у Протоколі засідання українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва та у заключній заяві та рекомендаціях Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС, а також офіційно підтримано АДПСУ, ДФС України та МІУ.

2Н

Львівською ОДА розроблено та скеровано до КМУ техніко-економічне обгрунтування відкриття ПП “Лопушанка-Міхновець”. Цього року планується розроблення ПКД будівництва пункту пропуску та під’їзної дороги. МЗС України отримало доручення від КМУ розпочати процес укладення міжурядової угоди з РП у формі обміну нотами про відкриття пункту пропуску», – сказав нардеп.

Важливо, що АДПСУ дала згоду на вимогу мешканців Турківщини відкривати ПП “Лопушанка-Міхновець у визначені громадою дні, поки не запрацює повноцінний пункт пропуску.

У свою чергу громади сіл Нижня і Верхня Яблунька подякували за облаштовану котельню та закуплені меблі для їдальні ЗОШ, ремонт народного дому і придбану для нього музичну апаратуру.