тварини

Україна має запровадити обов’язкову реєстрацію домашніх тварин за прикладом країн ЄС – Немировський

Про це на сторінці в Фейсбук написав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Андрій Немировський.

«Україна повинна запровадити обов’язкову реєстрацію та ідентифікацію домашніх тварин за прикладом країн ЄС. Згідно з європейським законодавством, ідентифікованими вважаються тварини з імплантованим мікрочіпом. Також передбачена обов’язкова наявність паспорта, виданого уповноваженим органом у сфері ветеринарної медицини. Документ, зокрема, має підтверджувати щеплення тварини проти сказу», – навів цитату народний депутат.

“Саме про це також йдеться у Проекті Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження обліку домашніх та безпритульних тварин 7220, який я з однодумцями зареєстрував ще у жовтні 2017 року», – підкреслив політик.

Народний депутат наголошує: «Закон повинен працювати. І тоді ніхто не уникне відповідальності за тварин… Адже якщо тварина не зареєстрована, її можна викинути на вулицю, не прибирати за нею, не доглядати, знущатися, заробляти величезні кошти, жебракувати тощо – ніхто ж не доведе. Ось чому потрібно приймати цей Закон і не гаючи часу». – зазначив Андрій Немировський.