гончаренко

Гончаренко: одна справа – купити квиток на концерт «95 кварталу», а інша – купити квиток на п’ять років, який здати не можна

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі «ZIK» заявив народний депутат України, заступник Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Олексій Гончаренко, коментуючи останні рейтинги кандидатів у Президенти.

На його думку, Володимиру Зеленському слід спочатку проявити себе у роботі депутатом, а ось відразу претендувати на пост очільника держави, не будучи перед тим ані дня у політиці, – це «занадто». Народний депутат переконаний, що те, що нині відбувається навколо Зеленського, є помилкою українських виборців.

«Одна справа – купити квиток на концерт «95 кварталу», а інша справа – купити квиток на п’ять років, який здати не можна, і ти маєш сидіти і на все це дивитися», – заявив нардеп.

Крім того, депутат прокоментував діяльність інших претендентів на вищу посаду в державі.

За його словами саме чинний Президент Петро Порошенко зробив дуже багато, на відміну від усіх інших  кандидатів, включно з Юлією Тимошенко.

«Я бачив, як Юлія Тимошенко була Прем’єр-міністром. Де проявився той європейський вибір? У чому? У її перемовинах із Путіним, у реакції на агресію в Грузії?… На словах толерувати й отримати безвіз, отримати ратифіковану Угоду про асоціацію Україна-ЄС – це, я розумію, реальна справа», – сказав Олексій Гончаренко.

Говорячи про перемовини українських посадовців із президентом РФ Путіним, депутат зауважив, що «не всі сміялися над його жартами і всіма силами показували свою близькість і дружні стосунки».

«Одна справа, коли Прем’єр їде до Прем’єра і зрозуміло, бо наші країни не були у війні. Вони мають спілкуватися, у цьому немає нічого ненормального, але, коли вони демонструють особистісні стосунки, а саме це робила Юлія Володимирівна, це інша історія», – заявив Олексій Гончаренко.