арєв

Тимошенко небезпечна відсутністю чіткої позиції, яку вона кардинально змінює в залежності від особистої вигоди – Ар’єв

Про це  народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Володимир Ар’єв наголосив  на сторінці в Facebook, коментуючи останні заяви очільниці партії “Батьківщина” щодо розслідування справи Катерини Гандзюк.

«Тимошенко небезпечна відсутністю чіткої позиції, яку вона кардинально змінює в залежності від особистої вигоди», – наголосив політик.

«Протягом двох днів Мангера, підозрюваного у вбивстві Катерини Гандзюк, виключають з партії, а вже наступного дня проти нього, за словами Тимошенко, нічого немає і починається стандартне кампанія про політичні переслідування, бо в ролі жертви легше набувати симпатиків з одного електорального поля з Гриценком», – зауважив політик.

Народний депутат підкреслив, що різка зміна поглядів Тимошенко спостерігалася в багатьох питаннях.

«У 2009 році вона подає мегапрогресивний проект закону про ринок землі, а у 2019 виступає проти ринку, бо «олігархи скуплять» (з‘явились раптом, раніше ніколи не було). Тоді ж, 10 років тому, підписує меморандум з МВФ про підвищення ціни на газ до рівня ринкової, а тепер, коли її зобов‘язання виконані, вона хоче знищити свою ж гарантію», – написав він.

«Нині Тимошенко говорить про підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції. І я розумію, що це вона просто не дотримається обіцянки, якщо буде вигідно розвернутися під Москву», – наголошує Володимир Ар’єв.

Резюмуючи, парламентар наголосив: «А історія з Мангером та всі інші поламані нею гарантії – лише чергове нагадування, щоб не забували про загрозу кардинальної зміни курсу, яка може обернутися фатальними наслідками для України».

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers