Миргород001

Міський голова Миргорода та депутати від БПП звітують перед громадою

Миргородський міський голова, представник партії «БПП «Солідарність» Сергій Соломаха, заступник міського голови, очільник міського осередку БПП Сергій Швайка та депутати Миргородської міської ради Віталій Гречко, Олена Гречко, Оксана Денисенко та Валентин Козулін зустрілися з жителями мікрорайонів міста. Підбиваючи підсумки року, обговорювали не лише виконані завдання, а й плани на майбутнє.

Під час зустрічі жителі мікрорайонів озвучили питання, що потребують нагального вирішення. Так, для мікрорайону Лісок актуальним було питання розчистки снігу на так званих «тупикових» вулицях під час снігопадів. Непокоїть громаду якість газу і тариф на теплопостачання.

Миргород006

Пояснюючи проблеми житлово-комунальної сфери, міський голова зауважив, що, на жаль, міська влада не має важелів впливу на послуги, що надаються підприємствами, які не є у власності громади. Це «Миргородводоканал», «Миргородтеплоенерго» та газове господарство. Також мешканці нарікають на перевантаженість міських автобусів у час «пік» та пільгове перевезення. За словами міського голови, з першого лютого пільгові перевезення відновлено.

Жителі приватного сектору просили вирішити питання щодо збору сміття. Отримувачі субсидій цікавилися сплатою за зекономлені послуги, алгоритмом монетизаційних виплат та ін. Люди похилого віку просять відновити радіомовлення.

Миргород008

У 2019 році головну увагу спрямують на транспортне сполучення та пільгові перевезення; облаштування амбулаторії та відкриття аптеки; ремонт житла, доріг, благоустрій територій мікрорайонів, «реабілітіаційну» програму для старих будинків, встановлення двофазних електричних лічильників.