южаніна

Деякі з колег так і залишаються реформаторами лише на словах – Ніна Южаніна

Так народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна прокоментувала відмову фракцій Радикальної партії та «Батьківщини» підтримати включення до порядку денного проекту закону націленого на спрощення митних процедур.

Головною метою законопроекту є запровадження в Україні інституту авторизованого економічного оператора, аналогічного тому, який функціонує в країнах ЄС, що дозволить спростити митні процедури, встановити новий формат взаємодії з бізнесом та розпочати імплементацію Митного кодексу Європейського Союзу.

«Усі побачили реальну картину того, хто готовий в сесійній залі голосувати за справжні реформи в податковій і митній сферах. Законопроект №7473, яким передбачено запровадження в Україні інституту авторизованого економічного оператора (що мало би покращити роботу суб’єктів ЗЕД — імпортерів та експортерів), не погодилися розглядати по суті», – заявила Ніна Южаніна на своїй сторінці у Facebook.

Ніна Южаніна нагадала, що минулого тижня, під час обговорення законопроекту на засіданні Комітету, представники бізнесу та експерти Єврокомісії всіляко підтримували його прийняття в першому читанні, наголошували на важливості такого законодавчого кроку і висловлювали очікування щодо зміни підходів до організації виконання митних процедур на законодавчому рівні.

«І що ми маємо натепер? Деякі з колег, здається, так і залишаються реформаторами лише на словах. На жаль», – заявила народний депутат.