b7efc6ffef673793cac476a8ca8c8b59

Гончаренко: Садовий, Тимошенко та Гриценко, підписуючи меморандум, показали, що є кандидатами від Коломойського

Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка», народний депутат України Олексій Гончаренко, коментуючи Меморандум, підписаний  кандидатами у президенти України  Андрієм Садовим, Юлією Тимошенко, Анатолієм Гриценком та іншими

«Я хотів би прокоментувати це підписання – шістка, п’ятірка, хто там були… В мене, знаєте, що згадалось? «великолепная пятерка и вратарь»: Зеленський, Бондар, Шевченко… Щоб ви зрозуміли, Шевченко – це прямий партнер Коломойського, це співвласник «Буковеля». Бондар – це група «Відродження». Це знає абсолютно вся Верховна Рада, що це є група, безпосередньо пов’язана з Коломойським. А Зеленський – точно ніякого відношення? Як він каже, не знаю, кілька разів там чув, спілкуюсь, але жодного не маю відношення. Тобто. зрозуміло абсолютно, хто ця п’ятірка є і хто воротар є. А воротар – це Ігор Коломойський, який…. Ну я не знаю, скільки можна з цієї країни взяти. Бо тільки одне рефінансування «ПриватБанку», і скільки звідти витягнути мільярдів гривень по дуже простій схемі: брались гроші, люди-вкладники несли гроші в «ПриватБанк», далі бралися і роздавалися фірмам без жодної застави, без нічого. Там є випадки, що в гуртожитку, в одній кімнаті зареєстрували 10 компаній і дали їм мільярд гривень», – повідомив Гончаренко.

Депутат зауважив, що, підписуючи так званий Меморандум, кандидати «спалились» своєю роботою на Ігоря Коломойського.

«Щось вони там разом підписують і вже кудись рухаються. Не знаю. Як на мене, трішки вони всі там, є таке слово, «спалились» разом, коли зібрались і в ефірі «1+1» і все це разом підписали. Абсолютно зрозуміло, хто тримає над всім цим своє… хто є женевським «карабасом-барабасом» всього цього дійства, яке там відбувалося», – зауважив Гончаренко.