IMG_3608

У Запоріжжі громадські організації, благодійні фонди та волонтери долучились до ініціативи #Команда_Порошенка

У Запоріжжі відбувся круглий стіл, під час якого представники громадськості приєднались до ініціативи #Команда_Порошенка. У заході взяли участь члени понад 30 громадських організацій, об’єднань підприємців, благодійних фондів, відомі працівники освіти, охорони здоров’я, волонтери та ветерани АТО.

«У країні завдяки Петру Порошенку відбувається розвиток малого та середнього бізнесу, створюються нові робочі місця. Це зростання доходів громадян, поповнення пенсійного фонду, зміцнення держави. Завдяки цьому в Україні відкрили більше двохсот нових підприємств, в тому числі міжнародні і європейські компанії.

IMG_3648

Я точно знаю, що попереду багато роботи, доля держави залежить від кожного з нас і від незворотності того шляху, яким ми йдемо вже п’ять років. Тому, на мою думку, так важливо підтримати шлях до Європи, підтримати Петра Порошенка на виборах 31 березня 2019 року», – заявив лідер фракції БПП у Запорізькій міській раді Олександр Константинов.

Науковець, доктор філософських наук Віталій Жадько зазначив: «Однією з заслуг Порошенка є те, що він сприяв проведенню найуспішнішої реформи – децентралізації… Петро Порошенко – єдиний з претендентів, який не зводить наклепи на своїх опонентів».

У свою чергу заступник голови Запорізького осередку ВУТ «Просвіта» Олексій Мосейко додав: «Треба сказати, що ті зміни, які почалися – це нова епоха відродження. Відбувається розквіт української культури: велика кількість нових фільмів, книг, пісень – це все залишиться майбутнім поколінням. Щоб культурний розвиток тривав і надалі, необхідно продовжити прогресивний курс Петра Олексійовича Порошенка».

Представник координаційної ради козацтва Костянтин Рижов наголосив на важливості змін, які відбулися впродовж останніх п’яти років: «Ми стали свідками надзвичайно важливої події – отримання Томосу, отримання духовної незалежності від Москви. І все це – заслуга нашого Президента Петра Порошенка.

IMG_3632

Не забуваймо й про безвізовий режим, щоб ми могли спокійно перетинати кордони, спілкуватися, їздити, обмінюватися досвідом з європейцями. Наше козацтво підтримує політику Петра Олексійовича, закликаємо всіх українців зробити свідомий вибір і 31 березня проголосувати за чинного главу держави», – підсумував Костянтин Рижов.

Також під час круглого столу громадські організації та активісти підписали меморандум про приєднання до ініціативи #Команда_Порошенка. Мета цієї громадської ініціативи – проведення вільних та демократичних виборів, протидія порушенням громадянських прав та свобод, підтримка вступу України в ЄС та НАТО, захист та відновлення територіальної цілісності України, протидія реваншу «п’ятої колони» та старої корумпованої системи до влади та ін.