2019-02-09-012-AE__2884-resized

Сергій Березенко: завдяки підтримці і політичній волі Президента Порошенка, в Україні почалася медична реформа

Про це, під час виступу на Всеукраїнському громадянському форумі “Відкритий діалог”, заявив народний депутат, заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко.

«18 жовтня 2017 року, після багатомісячної роботи, Верховна Рада мала проголосувати за закон про реформу системи охорони здоров’я. У кабінеті Президента України сиділи розробники реформи, з іншого боку – політичні консультанти Президента. Розгорілася серйозна дискусія. Консультанти говорять Президенту: «Не можна ухвалювати цей закон і починати реформу напередодні виборів Президента. Це фактично нова соціальна угода з кожним громадянином України, і поки ця реформа завершиться, популісти це використають проти Вас, пане Президенте. Президент детально ознайомився з планом реформи. Хвилину подумав. І я назавжди запам’ятав його слова: «Ми зобов’язані зробити реальну справу. Це реформа, яка була необхідною з перших днів незалежності, і ми не маємо жодного права відступитися»,- згадав співавтор реформи про перебіг її підготовки та прийняття.

«Наступного дня Верховна Рада ухвалила цей закон – 240 голосів «ЗА». Під шквалом критики ми проголосували цей закон саме завдяки підтримці, політичній волі Президента. І в Україні почалася медична реформа»,- додав політик.

«Ось чому я – в команді Петра Порошенка, ось чому він – безальтернативний для мене особисто кандидат на майбутніх виборах»,- заявив Сергій Березенко.

«Що відбувається зараз? Інші кандидати у Президенти не змогли знайти підстав для конструктивної критики медреформи. І щоб хоча б якось її загальмувати і дискредитувати, одні намагаються відправити у відставку в.о. Міністра охорони здоров’я Уляну Супрун – через суд, щоб повернути собі годівницю. А деякі, в особі як вона вважає, “лідерки” перегонів, опустилися  низько, до абсурду і брехні… Ось це – їхнє справжнє обличчя. Ось у чому різниця між реальними справами і брехнею!»,- резюмував Сергій Березенко.