2019-02-09-011-AE__2606-resized

Сергій Березенко: сотні тисяч людей приєднуються до волонтерського руху на підтримку Петра Порошенка

Про це на Всеукраїнському громадянському форумі “Відкритий діалог” наголосив народний депутат, заступник Голови фракції  Партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко.

«Ми сьогодні зібрались тут, щоб показати, що нас – багато. Ми – це сотні, тисячі, мільйони людей, які готові до кінця боротися за майбутнє своєї країни. Ми – це мільйони людей, які готові вдень і вночі працювати для розбудови України. Ми – це люди, які від усього серця на волонтерських засадах підтримують наш шлях, який ми обрали у 2014 році під час Революції гідності», – наголосив політик, звертаючись до учасників заходу.

Сергій Березенко зауважив, що 31 березня – це не просто день виборів Президента України.

“Це референдум. Це референдум, коли ми повинні вирішити – ми Європа чи забута Богом пострадянська територія? І що найважливіше – це референдум, коли ми нашим голосом маємо вирішити майбутнє нашої країни, наших дітей, всіх нас!».

Також парламентар підкреслив, що за останні 5 років Україна подолала складний шлях, шлях перемог і поразок. 

«Але найважливіше те, що ми заклали фундамент для розвитку України. Армія, мова і віра – це не просто слова. Це реально сильна армія, це мова, якою сьогодні модно говорити. Це віра, коли Православна Церква України стала рівною серед рівних православних церков у світі і посіла належне їй по праву місце»,- зауважив він.

Народний депутат зазначив, що у цих перемог є свої герої. Люди, які цілодобово працювали, жертвували своїм життям, щоб досягти таких здобутків. 

«Але є одна людина, яка очолила цей процес. Це – Президент України Петро Порошенко. І я пишаюся, що я – в його команді. Ми всі тут, аби підтримати його на майбутніх президентських виборах»,- сказав політик.

«Щоб Україна перемогла на цих виборах, які я недаремно порівняв із референдумом,  у нас немає іншої альтернативи, ніж Петро Порошенко. Ось чому я тут, ось чому ми всі тут. І ось чому десятки, сотні тисяч людей приєднуються до нашого волонтерського руху, яким ми ініціюємо підтримку Петра Порошенка»,- резюмував народний депутат.