ALK_1689

Артур Герасимов: українці від Донецька до Львова, від Чернігова до Криму закликали депутатів підтримати ініціативу Президента щодо курсу України до ЄС та НАТО

Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» України Артур Герасимов, під час прес-брифінгу у парламенті, проведеного разом з представниками громадських організацій, презентував півтора мільйони підписів на підтримку законодавчої ініціативи Президента Петра Порошенка щодо набуття Україною повноправного членства у НАТО та Європейському Союзі.

«Завтра український парламент прийме історичне рішення. Відбудеться фінальне голосування за остаточне схвалення пропозиції, які були внесені Президентом України Петром Порошенком по затвердженню в українській Конституції курсу на ЄС та НАТО.

Головним гарантом нашого суверенітету і незалежності є українська армія. Нам вдалося відновити її, а також оборонну промисловість. Але не менш важливим є наша боротьба на дипломатичному фронті.

ALK_2035-2

Нам вдалося не тільки створити міжнародну єдність по підтримці України у протидії агресії Кремля, нам вдалося об’єднати суспільство навколо ідеї нашого напрямку на ЄС та членство в НАТО», – сказав Герасимов.

Він також зазначив, що парламент має зробити напрямок України до ЄС та НАТО незворотнім.

«Незважаючи на те, що лунають окремі заяви, що ця ідея не підтримується суспільством, деякими регіонами, доказом того, що ідея об’єднує українців  став всеукраїнський збір підписів під зверненням до народних депутатів з проханням підтримати зміни до Конституції по закріпленню курсу в НАТО та ЄС від простих українців», – зауважив Герасимов.

Він повідомив, до збору підписів долучилися українці з різних куточків крахни -  від Донецької до Львівської областей, від Чернігівської області до Криму.

«Важливо, що і на сході України, і на заході люди щиро підтримують цю ідею, вони підписували звернення, бо розуміють, що наше майбутнє, майбутнє наших дітей – в Європейському союзі. Майбутнє нашої безпеки – в організації Північноатлантичного договору», – відзначив депутат.

Артур Герасимов також  висловив подяку від фракції БПП активістам, громадським діячам, які організували цю масштабну акцію.

Окремими думками щодо вступу України до НАТО та ЄС поділилися представники громадських організацій, які зібрали півтора мільйона підписів і звернулися до депутатів підтримати президентську ініціативу.

Валерій, ветеран АТО: «Я підтримую курс Петра Порошенка! Дякую, що він  ініціював зміни до Конституції, щоб Україна рухалась до Європи. Звертаюсь до депутатів: підтримайте законопроект, щоб наші діти мали європейське майбутнє!».

ALK_1786

Олександр, представник ГО «Солідарна молодь»: «Для молодих людей має значення  завтрашній день і саме тому для нас важливо, щоб Парламент підтримав ініціативу Президента щодо вступу в ЄС та НАТО».

Тамара Олексіївна, волонтер: «Підписи збирали активісти, які пройшли не один Майдан. Кожного дня ми збирали понад 200 підписів і всі люди питають: чому ми досі не в Європі. Хочеться щоб наші діти і онуки жили краще і мали захист».

Анна, громадська активістка: «Шановні депутати, почуйте людей! Впевнена, коли ви побачите ці підписи, зрозумієте, чого хоче народ!».