2019_02_01_gorodnya_(30)

Олександр Мисник: У Городнянській ОТГ успішно реалізовують реформу децентралізації

Заступник голови Чернігівської територіальної організації БПП, голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник відвідав Городнянську ОТГ.

Під час зустрічі з керівництвом громади Олександр Мисник звернув увагу на успішну реалізацію реформи децентралізації у регіоні.

2019_02_01_gorodnya_(22)

«Доходи Городнянської ОТГ порівняно з 2017 роком зросли більш ніж на 11 мільйонів гривень, — підкреслив Олександр Мисник. — Переконаний, що переваги реформи жителі об’єднаних громад вже оцінили. Втім, це тільки ремонт доріг та соціальних об’єктів, встановлення вуличного освітлення. У подальшому — додаткові робочі місця та економічний розвиток. Ресурси ви для цього маєте».

Заступник голови Чернігівської територіальної організації партії відвідав Городнянське лісове господарство. Це одне з успішних підприємств в лісовій галузі не лише громади, а й усієї Чернігівщини. Також Олександр Мисник побував на підприємстві СТОВ «Віра», яке спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур, виробництві молока та м’яса.

2019_02_01_gorodnya_(38)

Під час робочого візиту Олександр Мисник завітав до місцевої школи та ліцею, в яких впроваджено інклюзивне навчання.

«Діти з особливими освітніми потребами — рівноправні члени суспільства. На сьогодні у 109 школах області функціонують 225 класів з інклюзивним навчанням для 275 дітей, — зауважив Олександр Мисник. — Інклюзивна освіта не залишається поза увагою Президента і виконавчої влади області. За ініціативи глави держави на інклюзію збільшено субвенцію до одного мільярда гривень».