герасимов

Артур Герасимов: Більше одного мільйона підписів на підтримку змін до Конституції зібрали активісти ГО “Солідарність”

Більше одного мільйона підписів під зверненнями до народних депутатів України проголосувати зміни до Конституції України щодо неухильного курсу на членство в НАТО та ЄС зібрали активісти ГО “Солідарність”. Про це на Погоджувальній раді повідомив Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов. Він наголосив на тому, що сьогодні більше 60% українців підтримують вступ України до Європейського Союзу: «Щоб нагадати депутатам, що вимоги незмінності європейського шляху – це не формальна статистика, Громадська організація “Солідарність” проводить всеукраїнську акцію зі збору підписів під зверненням до народних депутатів на підтримку змін до Конституції України. На сьогодні зібрано більше одного мільйона підписів українців!».

«Перед нами стоять амбітні завдання щодо поглиблення співпраці з НАТО і ЄС, посилення обороноздатності держави та підвищення соціальних стандартів. Ключовим завданням для українського парламенту є остаточне ухвалення запропонованих Президентом України Петром Порошенком змін до Конституції щодо неухильного курсу на членство в НАТО і ЄС (реєстр. № 9037). Це рішення, я впевнений, у четвер матиме підтримку значно більше ніж 300 українських парламентарів. Ми продемонструємо всьому світу реалізацію цілеспрямованого прагматичного курсу України на набуття повноправного членства України в Євросоюзі та Організації Північноатлантичного Договору», – заявив Артур Герасимов.

Ключовим завданням для українського парламенту цього пленарного тижня є остаточне ухвалення запропонованих Президентом України Петром Порошенком змін до Конституції щодо неухильного курсу на членство в НАТО і ЄС (реєстраційний номер 9037).

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers