DSC_0293

За сприяння Валерія Власенка у краматорській школі відкрили відремонтований навчальний корпус

Учні Краматорської ЗОШ №18 вчитимуться в одну зміну. 18 січня відбулося урочисте відкриття відремонтованого корпусу для початкової школи. За депутатським зверненням депутата Краматорської міської ради від БПП Валерій Власенка розпочався капітальний ремонт будівлі, яка в минулому була виробничою майстернею. У приміщенні замінили покрівлю, вікна, водопровід, каналізацію, опалювальну систему, утеплили стіни, зробили перепланування кімнат і встановили нову сантехніку.

DSC_0354

“Цей проект не виник раптово, в його реалізацію було вкладено багато сил і ресурсів. Але багато чого залежало і від роботи злагодженої команди, від вас, батьків, які повірили в зміни, нас, міських депутатів, міського голови, народних депутатів, які прийняли відповідні закони, уряду, що їх виконує, Президента України, який взяв курс на відродження України. Ми всі є командою Петра Порошенка, бо кожен із нас доклав чимало зусиль для цієї значної для школи події. Такі зміни стали реальністю завдяки реформі децентралізації”, – зазначив Валерій Власенко.

На урочистому відкритті були присутні депутати округу Валерій Власенко та Ігор Сташкевич, представники виконавчої влади, керівник відділу освіти, заступники міського голови, вчителі та учні.

DSC_0330

«До мене в 2016 році звернулися жителі селища Веселе, їхні діти змушені були навчатися у другу зміну. Селище досить велике, крім того, дітям необхідно було переходити по мосту через річку, а ввечері це не дуже безпечно. Я подав депутатський запит, і ми з батьками прочекали до 2018 року, коли Краматорська міська рада нарешті виділила гроші на реконструкцію. Нарешті здійснилася мрія батьків, їхні діти після обіду сидять вдома і вчать уроки. А ще вони в другу половину дня можуть займатися в різних гуртках і секціях, в тому числі, спортивних», – прокоментував Валерій Власенко.

DSC_0342

Завершилися урочистості традиційним перерізанням стрічки та візитом до навчального корпусу. А від керівника Донецької ТО партії «БПП «Солідарність», народного депутата Артура Герасимова партійці подарували у кожен відремонтований клас по телевізору.