комітет

Яніцький: Правовий комітет рекомендував ВР прийняти закон щодо стратегічного курсу на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО

Комітет з питань правової політики та правосуддя рекомендував ВР підтримати за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору), реєстраційний № 9037.

Про це, після засідання комітету, повідомив заступник Голови Комітету, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Василь Яніцький.

«Комітет вирішив рекомендувати ВР ухвалити в цілому президентську ініціативу щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Євросоюзі та в НАТО. Вже в лютому парламент зможе проголосувати за зміни до Конституції.

Вступ України до ЄС і в НАТО є частиною стратегії деколонізації та виходу нашої держави зі сфери впливу Росії», – підкреслив Василь Яніцький.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers