луценко

Ірина Луценко: Глава держави наголошує на важливості підтримки законопроекту, який забезпечить фундаментальне право релігійних громад

Про це, під час засідання Погоджувальної ради, заявила народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенко», Представник Президента у ВР Ірина Луценко.

«Відбулася геополітична подія! Ми з рук Вселенського патріарха отримали документ, яким Українська православна церква стала однією з 15 автокефальних православних церков, набувши незалежність, самоврядність в географічних межах України.

Це важливий крок у звільненні від впливу Кремля, який вбачав Україну як канонічну територію РПЦ. Нарешті це відбулося і православні України мають можливість ходити в свою незалежну церкву без впливу Кремля», – сказала Луценко.

Вона також повідомила, що вже близько 70 парафій перейшли з УПЦ МП в ПЦУ.

«Завдання України – зберегти міжконфесійний мир, але передбачити для демократичного суспільства прозору модель такого переходу парафій в ті, які вони бажають відвідувати.

Глава держави наголошує на важливості ініціативи Голови ВР щодо підтримки та внесення на розгляд законопроекту, який забезпечить фундаментальне право релігійних громад на зміну своєї підлеглості», – відзначила Луценко.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers