630_360_1484342830-3795

Навіть у стані війни держава може собі дозволити середньострокове планування – Сергій Хлань

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Хлань заявив, що середньострокове планування бюджетних витрат дозволить значно підвищити якість робіт та зекономити значні кошти.

«В цьому році ми будемо приймати бюджет на три роки. Це дуже яскравий показник впевненості, держава навіть у стані війни може собі дозволити середньострокове планування, – заявив Сергій Хлань на своїй сторінці у Facebook. - Тепер не треба використовувати бюджетні кошти в листопаді-грудні, аби встигнути до кінця року. Дороги будуть ремонтувати восени чи влітку, ремонти дахів будуть проходити влітку, ремонт комунікацій. Це означає, що якість робіт значно покращиться. Це дуже важливо для кожного з вас, бо ці всі роботи – для кожного, бо ці зміни економлять мільйоні гривень!»

Сергій Хлань відзначив, що наразі, за діючими бюджетними процедурами, на вирішення одного питання місцевого рівня необхідно до одного року: «В кінці 2018 року Генічеське медучилище було приєднано до Херсонського Державного Університету. Початок ця історія бере у березні 2018 року, коли Обласна рада мала намір його ліквідувати. Міській голова Олександр Тулупов втрутився та залучив мене. І ось через 10 місяців ми вирішили питання. Розумієте, на вирішення одного невеликого та місцевого питання – майже рік!?».